Zapraszamy do luksusowego obiektu w ścisłym centrum Piastowa doskonale skomunikowanego ze Stolicą.

Południowa Obwodnica Warszawy
Dojazd z Rezydencji Warszawska do wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy w Alejach Jerozolimskich zajmuje 4 minuty, a stamtąd do lotniska lub Alei Krakowskiej kolejne 2 minuty. W 10 minut można dojechać S8 na Bemowo, a w 12 minut na Żoliborz. 15 minut zajmuje dojazd Alejami Jerozolimskimi do Centrum Warszawy.

Szybka Kolej Miejska
Ze stacji PKP Piastów do stacji Warszawa-Śródmieście SKM jedzie 21 minut, czyli tyle ile metro ze stacji Kabaty lub Młociny do stacji Warszawa-Centrum. Dojście do stacji SKM zajmuje z Rezydencji Warszawska 2-3 minuty.

Lokale użytkowe
Szanowni Państwo, 

 

na parterze Rezydencji Warszawska znajduje się pasaż handlowy, który po zakończeniu komercjalizacji będzie zapewniał wszystkie potrzeby mieszkańców Piastowa w zakresie handlu i usług. Pasaż handlowy ma powierzchnię 4233 m2, na której zaprojektowaliśmy lokale różnej wielkości, by oferta handlu i usług dla mieszkańców miasta była kompleksowa. W Pasażu WARSZAWSKA znajduje się supermarket Auchan (1240 m2), klub fitness Zdrofit (950 m2), drogeria Rossmann (470 m2), przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia (450 m2), apteka Ziko (200 m2), labolatorium ALAB, Nestbank, delikatesy GROT, salonik prasowy Inmedio, piekarnia Putka, restauracja Fabryka Pizzy, placówka zakładów bukmacherskich STS, salon kosmetyczny "I dotyk piękna", agencja PZU i kawiarnia Blikle. Czynny jest także salon fryzjerski "Viktoria Kuc" oraz restauracja orientalna Ebi Sushi. 95 % powierzchni usługowej jest wynajęte. Aktualnie poszukujemy najemców ostatnich lokali :

 

  1. Lokal E1 (82m2) - lokal z wejściem od ulicy Warszawskiej, idealny na sklep, ale także na gastronomię (restaurację/pub) lub usługi medyczne. Posiada możliwość aranżacji ogródka sezonowego na promenadzie od strony ul.Warszawskiej. Zdjęcia lokalu w galerii lokale usługowe - http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=lokale_u
  2. Lokal C2 (53m2) - lokal z wejściem od strony parkingu (Nestbank), idealny na sklep, placówkę banku, usługi finansowe, ubezpieczeniowe lub medyczne. Lokal jest urządzony, posiada wentylację, klimatyzację i WC. Zdjęcia lokalu w galerii lokale usługowe - http://www.rezydencjawarszawska.pl/index.php?a=lokale_u
  3. Lokal B4 - lokal o powierzchni 179 m2 przy wejściu do pasażu od strony ul.Bohaterów Wolności. Idealny na kidsplay, szkołę tańca lub inne typy działalności rekreacyjnej.

Osoby zainteresowane wynajęciem powierzchni użytkowych w wyżej wymienionych lokalach prosimy o składanie ofert lub zapytań drogą mailową na adres biuro@lwdevelopment.pl lub kontakt  pod numerem telefonu 695 201 819, Krzysztof Tużnik, specjalista d/s komercjalizacji.